Boris Mišković osvojio zlato na Europskom kickboxing kupu

Napisao: - Datum objave: Utorak, 22 Siječanj 2019 21:17

Dva borca kickboxing kluba Budokai iz Rovinja, Boris Mišković i Marko Opšivač, ovog su vikenda nastupali na europskom kickboxing kupu "Golden Glove" u Italiji, na kojem je bilo prijavljeno 110 klubova , 1400 natjecatelja iz 22 država.

Nakon više od godinu dana pauze zbog saniranja ozlijede, na borilišta se vratio Boris Mišković koji je u disciplini light contact +94 kg osvojio zlato.

Mišković je do zlata stigao pobjedama nad borcima iz Velike Britanije, Italije dok je u finalu slavio nad borcem iz Njemačke.

Drugi predstavnik rovinjskog kluba, Marko Opšivač nastupio je u kategoriji -74kg i izgubio u svojoj prvoj borbi od Talijana, inaće prvaka Italije i poslje osvajača kategorije.

Opšivač je vodio kroz cijeli meč no zadnjih 10 sekundi su suci bolje bodovali domaćeg borca Talijana što je preokrenulo nažalost rezultat.

Glavni trener Pero Mišković je rekao da pripreme teku dalje i sljedeće natjecanje na kojem ćemo kao klub nastupiti je u Karlovcu.