Županijsko prvenstvo u Puli

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 08 Srpanj 2019 14:05

!!!Maja Maružin, Antonio Zanini, Ivan Jančić, Nikolas Kravatin, Vili Benussi, Dino CrnkovicToni Crnković, Dora Đukić, Manuel HerakNikka Brajković i Matija Mužina Županijski prvaci!!!

U Puli je u 25-metarskom bazenu od 5. do 7.7.2019. održano Županijsko prvenstvo. Plivači Plivački Klub Delfin ponovo su svojim rezultatima pokazali da, unatoč činjenici što nemaju cjelogodišnje uvjete rada, imaju štošta za reći u Istarskom plivanju kao i to da kao najstariji plivački klub u Istri za 70 godina postojanja zaslužuju zatvor eni bazen kako bi mogli ostvariti kontinuitet u radu u primjerenim uvjetima.

SUBOTA, 6.7.2019.
50 SLOBODNO
početnica Maja Maružin 1. mjesto i početnica Petra Jančić 3. mjesto
ml. kadeti Ivan Jančić 3. mjesto
200 PRSNO
kadetkinja Hannah Santin 2. mjesto
200 LEPTIR
ml. juniorka Petra Mužina 2. mjesto (kategorija ml. juniorke, juniorke, ml. seniorke, seniorke)
ml. kadet Antonio Zanini 1. mjesto
100 SLOBODNO
kadetkinja Hannah Santin 3. mjesto
ml. kadet Ivan Jančić 2. mjesto
4 x 50 SLOBODNO
ml. kadeti (Ivan Jančić, Antonio Zanini, Nikolas Krevatin, Vili Benussi) 1. mjesto
50 PRSNO
početnica Petra Jančić 3. mjesto
ml. kadet Ivan Jančić 2. mjesto
50 LEPTIR
ml. kadet Antonio Zanini 1. mjesto
200 MJEŠOVITO
ml. kadet Ivan Jančić 2. mjesto
100 LEĐNO
ml. kadet Antonio Zanini 3. mjesto
400 SLOBODNO
ml. kadetkinja Daria Lovaković 3. mjesto
4 x 100 SLOBODNO
kadetkinje (Petra Hrvatin, Lucija Laginja, Katia Brunetti, Hannah Santin) 3. mjesto
NEDJELJA, 7.7.2019.
200 SLOBODNO
ml. kadetkinja Daria Lovaković 3. mjesto
ml. kadet Antonio Zanini 3. mjesto
ml. junior Manuel Herak 2. mjesto
junior Matija Mužina 1. mjesto (kategorije juniori, ml. seniori i seniori)
100 PRSNO
kadetkinja Dora Đukić 1. mjesto (kategorije kadetkinja, ml. juniorki, juniorki, ml. seniorki, seniorki)
kadetkinja Laura Jančić 2. mjesto (3. mjesto kategorije ml. juniorki, juniorki, ml. seniorki, seniorki)
ml. kadet Ivan Jančić 2. mjesto
kadet Dino Crnkovic 3. mjesto
junior Matija Mužina 1. mjesto (kategorije juniori, ml. seniori i seniori)
100 LEPTIR
kadetkinja Dora Đukić 2. mjesto
juniorka Nikka Brajković 1. mjesto (kategorije juniorki, ml. seniorki i seniorki)
ml. kadet Antonio Zanini 1. mjesto
kadet Dino Crnkovic 1. mjesto
ml. junior Manuel Herak (kategorije ml. juniora, juniora, ml. seniora i seniora)
200 LEĐNO
kadetkinja Laura Jančić 2. mjesto
juniorka Nikka Brajković 1. mjesto (kategorija juniorke i ml. seniorke, 2. mjesto kategorija seniorke)
ml. kadet Ivan Jančić 2, mjesto
kadet Toni Crnković 1. mjesto (3. mjesto kategorije ml. juniora, juniora, ml. seniora i seniora)
4 x 100 MJEŠOVITO
kadetkinje (Katia brunetti, Hannah Santin, Laura Jančić, Petra Hrvatin) 2. mjesto (3. mjesto kategodrije ml. juniorke, juniorke, ml. seniorke, seniorke)
juniori (Toni CrnkovićMatija Mužina,&nbsp ;Manuel HerakDino Crnkovic) 2. mjesto (k ategorije juniora, ml. seniora i seniora

NAJVRIJEDNIJI REZULTATI NATJECANJA
kategorija ml. juniora Manuel Herak, disciplina 100 leptir
kategorije juniorki Nikka Brajković, disciplina 100 leptir
kategorija juniora i apsolutna Matija Mužina 100 prsno

Pročitano 548 puta