Četvrtak, 25 Veljača 2016 14:03

Odbojkašice poražene na gostovanju u Vinkovcima

Napisao

Već ove nedjelje naše rovinjske odbojkašice na domaćem će parketu ugostit Vinkovčanke.

Nakon uvjerljive pobjede u Dubrovniku prošlog vikenda, odbojkašice Rovinja gostovale su ove srijede na krajnjem istoku Hrvatske, točnije u Vinkovcima kod istoimenih protivnica.

Unatoč odličnom ulasku u utakmicu i dobivanjem seta 25:15, u igri naših Rovinjki u nastavku se dogodio 'black-out' što je rezultiralo porazom od 3:1.

Vremena za razmišljanje nema jer već ove nedjelje naše rovinjske odbojkašice od 19 sati ugošćuju Vinkovčanke na domaćem parketu dvorane Gimnasium.

Vinkovci – Rovinj 3:1 (15:25, 25:21, 25:17, 26:24).