Nedjelja, 24 Travanj 2016 00:46

1.B liga Delfin - Zadar 1952 14:13 (4:2,3:5,3:2,4:4)

Napisao

Utakmica u kojoj su delfini stalno vodili,a gosti stizali manjak u golovima. U zadnjih 5 minuta utakmice neizvjesnost dostiže vrhunac. Delfini 4 i po minute prije kraja vode 14:10,a uporni zadrani u minutu i po postižu 3 gola i rezultat je 14:13. Do kraja utakmice ni jedna ekipa više ne trese mreže,te delfini dolaze do zaslužene pobjede. Ovom utakmicom delfini su se oprostili od domaćinstva na bazenu Kantrida u Rijeci. Slijedeću utakmicu kao domaćin VK Delfin igra na bazenu Delfin u Rovinju,7. ili 8. svibnja kad im u goste dolazi Galeb MR.