NK ROVINJ - NK MLADOST /F/ 3:2

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 16 Svibanj 2016 10:32

U 4. minuti Vujičić grubo laktom u glavu udara Matoševića, a sudac Frlan opravdano pokazuje crveni karton gostujućem stoperu. Deset minuta kasnije u šesnaestercu Rovinja srušen je Matija Bagarić, a Toni Nišević je sigurno realizirao najstrožu kaznu.

U 35. minuti novi šok za domaće, kontru gostiju je udarcem s desetak metara ispod Denića okončao Almir Halilović za 0:2. Taj pogodak kao da je trgnuo domaće nogometaše koji izjednačavaju do predaha.

Pet minuta kasnije centaršut Adriana Pamića s desne strane, Neven Špiranac glavom šalje iza Cindrića za 1:2, a u 44. isti igrač na kraju odličnog solo prodora pogađa remi – 2:2.

Trenutak odluke zbio se u 50. minuti kada je Loren Maružin fauliran na dvadesetak metara od gola. Slobodnjaku je pristupio Igor Belli i lukavim udarcem donio svojoj momčadi veliku pobjedu, vrlo vjerojatno vrijednu ostanka u ligi.

ROVINJ - MLADOST 3:2

Igralište Valbruna. Gledatelja: 100

Sudac: Tomislav Frlan (Podhum)

Strijelci: 0:1 Nišević (14-11m), 0:2 Halilović (45), 1:2 Špiranac (40), 2:2 Špiranac (44), 3:2 Belli (50)

Žuti kartoni: Hasanbegović, Špiranac, Ćosić, Mataja (Rovinj), Bobić (Mladost)

Crveni karton: Vujičić (Mladost) 4 - udaranje laktom suparničkog igrača u predjelu lica

ROVINJ: Denić, Ćosić (85 Perković), Mataja (90+2 Marić), Maružin, Špiranac, Belli, Tanković, Pamić, Marinović (77 Stojanov), Matošević, Hasanbegović

MLADOST: Cindrić, Bobić, M. Bagarić (53 T. Bagarić), Vujičić, Halilović (63 Stojčević), Vijatović (46 Ilić), Racan, Đerđaj, Kostešić, Nišević, Livović

Rezultati 28. kola: Funtana - Buje 0:1, Rovinj – Mladost 3:2, Lošinj - Jadran 0:1, Lokomotiva - Rudar 5:0, Halubjan - Otočac 2:1, Crikvenica - Vinodol 1:1, Naprijed - Orijent 1919 0:0, Nehaj - Grobničan 0:4.

Jadran 28 16 9 3 52:23 57

Grobničan 28 14 11 3 58:32 53

Funtana 28 12 10 6 46:25 46

Lošinj 28 13 7 8 44:34 46

Lokomotiva 28 12 8 8 46:27 44

Naprijed 28 12 8 8 37:31 44

Vinodol 28 10 10 8 39:39 40

Orijent 1919 28 10 7 11 39:42 37