1.B liga VK Delfin – VK Bellevue 17:11 (4:4,3:1,7:2,3:4)

Napisao: - Datum objave: Utorak, 21 Lipanj 2016 08:11

U zadnjoj utakmici prvenstva Delfini su pokazali svoje pravo lice. Ušli su u utakmicu odlučni da osvoje nova 3 boda,te od početka nametnuli visoki ritam,voda se pjenila od plivanja. Gosti iz Dubrovnika držali su priključak do polovine utakmice,a onda u trećoj četvrtini delfini ubacuju u brzinu više.Dubrovčani ne mogu više pratiti ritam i tu četvrtinu domaćini dobivaju 7:2. U četvrtoj četvrtini domaćini održavaju visoki rezultat i dolaze do pobjede.

Ugodna večer za domaće igrače,trenere i navijače. Treba istaknuti da od svibnja kad su delfini započeli treninge u rovinjskom bazenu nisu izgubili domaću utakmicu,pokazalo se što znači igrati u svom bazenu,pred svojim navijačima.

Ovogodišnje je prvenstvo pokazalo,da je kasniji početak lige,kao i završetak u lipnju bio pun pogodak HVS.