Ispiši ovu stranicu
Utorak, 11 Listopad 2016 20:04

3.kolo III hrl zapad: RK Rovinj 2 - RK Kanfanar-Marići (22:33)

Napisao

U 3. kolu 3. HRL zapad ekipa Rovinja2 je na svom parketu ugostila ekipu RK Kanfanar-Marići. Na samom startu utakmice mlada ekipa Rovinja dolazi do vodstva od 2:0, te propušta realizirati kontru za vodstvo 3:0. Tada se budi ekipa Kanfanara te sa 3 uzastopna pogotka prelaze u vodsto. U igri gol za gol bolje se snašla ekipa Kanfanara koja se do poluvremena uspjela odvojit na 15:12. U nastavku utakmice mlada ekipa Rovinja pokušava bržim protokom lopte iznenadit suparnika, međutim dolazi do tehničkih pogreška što iskusna ekipa Kanfanara koristi te sa 3 uzastopa pogotka I. Žufića prelazi u vodstvo 18:13. Trener Bačić u tom trenutku zove minutu odmora ali kako ni to nije urodilo plodom daje priliku pričuvnim igračima među kojim se najviše istaknuo mladi golman Mihael Brajnović. Utakmica završava pobjedom Kanfanara 33:22. Kod domaćina najbolji Lukšić, Maroš i Matošević sa 4 pogotka, a kod gostiju Žufić i Begzić sa po 7 pogotka te Červar sa 6.