3. Turnir olimpijskih nada - juniori, mlađi juniori - Solin, 24-25.2.2017.

Napisao: - Datum objave: Nedjelja, 26 Veljača 2017 23:36

Nastup na 3. Turniru olimpijskih nada u gađanju zračnom puškom za juniore i mlađe juniore imali smo u subotu, 25.02.2017. Odličan nastup imao je Mateo, postigao osobni rekord na natjecanjima, 609,3 bodova i osvojio srebrnu medalju u kategoriji mlađih juniora i brončanu medalju u kategoriji juniora ( 1.mj. osvojio je Borna Petanjek iz Solina, juniorski reprezentativac, ovogodišnji prvak Hrvatske za seniore i trenutno jedan od najboljih svjetskih juniora).
Odličan nastup imao je i Rafael, najmlađi strijelac na turniru, postigao osobni rekord na natjecanjima i rezultatom 542,6 bodova osvojio 9.mjesto.  Nereo je također dobro gađao, ali malo lošiji početak i lošiji završetak (zadnja 2 hica 7,6 i 9,1), rezultat 588,1 bodova i 6.mj. u kategoriji juniora. Rezultati: Mlađi juniori: 2.mj. Mateo Cerin (609,3 bodova) - osobni rekord na natjecanjima 9.mj. Rafael Zaharija (542,6 bodova) - osobni rekord na natjecanjima

Juniori: 3.mj. Mateo Cerin (609,3 bodova) 6.mj. Nereo Cafolla (588,1 bodova) 11.mj. Rafael Zaharija (542,6 bodova)

Trener: Goran Martinović