Košarkaši Rovinja dobrom igrom do minimalnog poraza

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 27 Veljača 2017 09:13

Posljednju utakmicu na domaćem parketu odigrali su ove subote seniori Rovinja ugostivši košarkaše Kastva od kojih su poraženi rezultatom 69:61.

Gosti su bolje ušli u susret i na greškama domaćina poveli desetak koševa razlike. Krajem prvog poluvremena, rovinjski seniori na krilima raspoloženih Honovića i Ključevića rezultatski su se približili gostima iz Kastva.

U nastavku, košarkaški Rovinja nastavljaju sa dobrom igrom no, opterećeni faulovima svih igrača, ipak nisu uspjeli do nove pobjede na domaćem parketu.

U posljednjem kolu Rovinjci gostuju kod ekipe Crikvenice.

Rovinj - Kastav 61:69

ROVINJ - Utakmica 21. kola: Rovinj - Kastav 61:69 (9:19, 18:18, 17:24, 17:8). Dvorana Valbruna. Suci: Šverko, Koli_, Varga.

ROVINJ: Banko 11, Merđetko, Ključević 14, Honović 13, Jelača 2, Verbanc, Matošović 3, Šturman 4, Lončarević 2, Ðerman 12.

KASTAV: Gušić 14, Saftić 18, Matek 3, Marelja 3, Dobrić, Ferenčić 11, Santini 1, Maljevac 11, Ratko 8, Mandekić

Rezultati 21. kola: Jadranka - Crikvenica 88:110, Ro-vinj - Kastav 61:69, Šanac - Labin 82:66, Istrauni - Pula 1981 67:85, Zamet - Ghia Staff 73:88, Stoja - Kraljevica odgođeno.

Karlovac 21 19 2 1885 :145 5 40

Crikvenica 21 15 6 18 97:1 602 36

Istrauni 21 15 6 1 851: 1652 36

Pula 1981 21 14 7 1762:1523 35

Labin 21 13 8 16 40:15 08 34

Kastav 21 13 8 1 634:1 566 34

Ghia Staff 21 13 8 1704:1719 34

Stoja 20 8 12 162 9:16 79 28