Napisao: - Datum objave: Srijeda, 29 Ožujak 2017 09:22

Dvorana mladosti. Gledatelja: 80. Suci: Grubor (Poreč) i Žepčan (Umag).

PEĆINE: Iljazović, Balas 4, Švabić, Lipović 1, Sila, Vujović 6 (1), Badanjak, Pribanić

3, Matošević, Lukačić 7 (5), Sančanin, Bakunić 1, Vrban, Gaši 2, Pešutić, Katalinić 5.

ROVINJ: T. Zarev 8, Grgić, Bašić 3, Ćopić, Radović, Popović 8, Perkunić 3, Đuka-

nović 6 (4), Živolić, Gašpić, Massarotto, D. Zarev 4, Krošnjak, Badurina, Čabran.

Sedmerci: Pećine 7 (6), Rovinj 4 (4). Isključenja: Pećine 6, Rovinj 10 minuta.

Derbi kola prvoplasiranih Pećina i drugoplasiranog Rovinja pripao je gosti-ma koji su istom mjerom

uzvratili domaćinu za poraz u Rovinju u jesenskom dijelu. Ovom vrijednom pobjedom igrači trenera Darija Jagića približili su se vodećim Pećinama na tri boda zao-statka. Od početka je to bila borbena utakmica uz dosta propuha u obrani s obje strane te brzim kontrama. Poveli su domaćini golom Marka

Vujovića, ali preko Amira Bašića i Tonyja Zareva Rovinj-ci preokreću rezultat u trećoj

minuti igre i prednost više nisu ispuštali. Igrači Rovinja igrom kakva se samo poželjeti može već u prvom dijelu slomili su otpor Pećina, u 12. minuti vodili su 9:5 i preko raspoloženog Nikole Popovi-

ća i Sandija Đukanovića punili mrežu domaćina. Nakon odmora razigrala su se i braća Zarev, rovinjski igrači drže ritam, a uz dobre obrane Ba-durine i Čabrana čuvaju vodstvo od 3-4 gola do kraja za veliku pobjedu.