Odbojkašice Rockwoola odličnom igrom do minimalnog poraza

Napisao: - Datum objave: Petak, 07 Travanj 2017 08:50

Rovinjske odbojkašice su uz odličnu igru stigle do minimalnog poraza kod favoriziranih i ujedno prvoplasiranih odbojkašica Matulja.

Odbojkašice Rovinja ovog su četvrtka u Matuljima odigrali redovno kolo Druge Hrvatske odbojkaške lige zapad. Igračice trenera Benussija odigrale su odličnu utakmicu protiv prvoplasiranih odbojkašica Matulja od kojih su poražene tek u posljednjem setu nakon borbene i odlične utakmice.

Naime, odbojkašice Rockwoola gubile su sa 2:o u setovima i dok su domaće odbojkašice mislile kako će jednostavno pobjediti sa 3:0, naše rovinjske odbojkašice ubacuju u petu brzinu i treći set dobivaju 25:21. Uzbudljic je bio i četvrti set kojeg naše Rovinjke dobivaju sa 25:19 za 2:2 u setovima.

U petom setu, iskusnije domaće odbojkašice Matulja, slave rezultatom 15:9 za konačnih 3:2 u setovima.

ŽOK Matulji - ŽOK Rockwool 3:2 (25:14, 25:22, 21:25, 19:25, 15:9)

U idućem kolu Druge lige zapad, naše rovinjske odbojkašice na domaćem parketu dvorane Gimnasium, ugošćuju odbojkašice Opatije a utakmica je na rasporedu