Bod na Valbruni za oproštaj od sezone

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017 08:23

U posljednjoj lgaškoj utakmici u ovoj sezoni, žuto-plavi su na Valbruni osvojili bod.

Seniori Rovinja u domaćoj utakmici protiv Nehaja na oproštaju sezone odigrali su neodlučenih 1:1 protiv senjskog Nehaja.

Ponovno je utakmicu otvorio pogotkom Luka Matošević već u prvoj minuti, a unatoč dominaciji domaćina rezultat u prvom dijelu nije se mijenjao. U nastavku trener Rovinja pružio je priliku svim igračima s klupe pa je Nehaj, nešto dominantniji u zadnjoj minuti nakon prekida poentirao za zasluženi bod.

"Interesantna utakmica, dinamična, gdje je na kraju i rezultat realan. Bili smo dominantniji ali Senjani su zasluženo došli do boda i tu nema zamjerke. Čestitam mojim igračima na današnjoj utakmici i koristim priliku da im čestitam i zahvalim na ovoj sezoni" rekao je nakon susreta trener Zoran Peruško.

Rovinj: Pavlić (od 60. Božić), Šverko, Bernobić, Hasanbegović (od 80. Bilić), Moscarda (od 60. Vošten), Baltić, Tanković, Stojanov, Špiranac, Matošević (od 47. Gjurchinoski B.), Kazalac (od 50. Gjurchinoski A)