KICKBOXING KLUB IZ ROVINJA USPJEŠAN NA "CROATIA OPEN-u"

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 18 Prosinac 2017 21:37

Prošlog vikenda u Zagrebu je održan zadnji turnir u kickboxingu, za 2017. godinu, Croatia Open. Nastupilo je 631 borac iz 88 kluba iz 6 država. Nastupilo je tri predstavnika kickboxing kluba "Budokai" iz Rovinja, te su osvojili jednu zlatnu i dvije brončane medalje.

MARKO OOO

Zlatnu medalju u disciplini full contact -75kg seniori osvojio je Marko Opšivać, koji je u finalu savladao protivnika iz Zagreba , prekidom u drugoj rundi nakon što je sudac brojao treći put protivniku.

25551330 10214082148984281 159761369 o

Brončanu medalju u disciplini full contact -81kg seniori osvojio je Nemanja Keser. On je u četvrfinalu pobijedio odlukom sudaca  zatim u polufinalu izgubio od puno iskusnijeg protivnika, koji je inače reprezentativac Hrvatske.  S obzirom na to da mu je ovo drugo natjecanje ostavio je odličan dojam. Također brončanu medalju u kategoriji low kick juniori -91kg osvojio je Lukas Jurić koji je zaustavljen u polufinalu.

Pomoćni trener Boris Mišković koji je zajedno bio sa našom ekipom zadovoljan je nastupom naših boraca gdje se vidi napredak, te im još jednom čestita na dobrim borbama i osvojenim medaljama.