vk delfin - vk siscia 10:10 (2:1,5:3,0:3,3:3)

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 12 Veljača 2018 07:17

VK Delfin - VK Siscia 10:10 (2:1,5:3,0:3,3:3)

Suci : Andrej Franulović i Luka Varga (oba Rijeka)

Opunomoćenik : Aleš Blažić

VK Delfin - Komadina,Radulović 4,Radetić,Hraste,Capan,Kancelir,Car 3,Pavičić 1,Stupin 1,Bonassin,Brajnović 1,Božić,Laginja / Trener : Cristian Maurović

VK Siscia - Jurlina,Šimić 2,Begedin,Zahirović,Papež Dolenec,Sović 2,Ostrman1,Kronstein,Sajko 1,Ravlić,M. Lipej Šako,L. Lipej 4 / Trener : Ivan Vukmanović

Burna utakmica,kao i sve utakmice koje igraju ove dije ekipe. Delfin bolje otvaraju utakmicu te nakon dvije četvrtine vode 7:4.

Početkom treće četvrtine ne koriste dva puta igrača više,te kontru,što uporni gosti u nastavku koriste. Pad u igri Delfina koriste gosti rade seriju 3:0 i umjesto da početkom te četvrtine utakmica bude riješena,u nastavku slijedi borba za svaki gol.Nažalost sami smo vratili sporstke protivnike u igru.

U četvrtoj četvrtini igra se gol za gol 1:53 do kraja gosti koriste igrača više i rezultat je 10:10.

Početkom zadnje minute gosti imaju na poklon igrača više,srećom delfini se brane i nema gola. I onda.

Zadnjih 30 sekundi Delfini u napadu,gosti se brane svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. Dok igrač Siscie čisti pločice bazena sa igračem delfina,u borbi za zrak izranjajuči sudac Andrej Franulović vidi udaranje i 19 sekundi do kraja utakmice isključuje igrača Delfina do kraja utakmice bez prava  zamjene zbog brutalitya,crveni karton i kazneni udarac za Sisciu. Golman Delfina Božić brani kazneni udarac,uzima loptu i dobija udarac šakom iznad vode,dok delfini traže istu kaznu za igrača Siscie,nekako u isto vrijeme greška klupe Delfina i u igralište ulazi igrač koji ne smije. U dogovoru sa opunomoćenikom, sudac Franulović isključuje delfinovog igrača,crvenii karton i kazneni udarac za Sisciu 11 sekundi do kraja utakmice. Slijedi još jedan crveni karton delfinovom igraču na komentar "mi smo domaćini,što nam radite".

I opet čudesni Božić brani kazneni udarac. Podjela bodova,sportski pozdrav igrača obje ekipe.

Nakon utakmice nezadovoljstvo i Delfina i Siscie sa suđenjem.