Rovinjci lijepom igrom do tri boda na Valbruni

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 08:51

Vrlo važnu pobjedu i tri boda upisali su ove subote na Valbruni nogometaši Rovinja koji su u sklopu 21. kola Četvrtne  nogometne lige NS Rijeka pobjedili favorizirane goste iz Senja.

Borbeni pristup i razigranost se usplatila već u šestoj minuti utakmice kada je Toni Pavić pogodio za vodstvo Rovinja. Nogometaši Nehaja izjednačuju u 22. minuti da bi 15 minute kasnije nakon pritiska domaćina i udarca Matoševića prema gostujućim vratima, Prpić skrenuo loptu u svoj gol za odlazak na odmor sa 2:1.

U  nastavku Rovinjci i dalje prijete a konačnih 3:1 postavlja Kazalac u 73. minuti utakmice.

U idućem kolu rovinjsko nogometaši gostuju u Funtani kod istoimenog protivnika.

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 21. KOLO – SUDAC: Branko Vučinić (Rijeka)

ROVINJ – NEHAJ 3:1 (2:1)
Strijelci: 1:0 Pavić 6′, 1:1 Vukelić 22′, 2:1 Prpić J. (ag) 37′, 3:1 Kazalac 73′

Žuti kartoni: Paulinić, Sošić (Rovinj) Rončević, Rubčić, Pejanović, Hajdini (Nehaj)

ROVINJ: Cindrić, Paulinić, Pavić, Rojnić, Matošević, Karlović M., Kazalac (od 83. Sošić), Rudela (od 74. Marinović), Tanković, Pamić, Ćosić
Trener: Robert Macan

NEHAJ: Baričević, Pejanović D., Rončević (od 65. Glavičić), Savić, Hodak (od 46. Filipović), Prpić J. (od 61. Biondić), Lopac (od 46. Pejić), Hajdini, Prizmić (od 46. Ajdini), Rubčić, Vukelić I.
Trener: Nehajev Svast