Kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastupio na Hrvatskom kickboxing prvenstvu

Napisao: - Datum objave: Nedjelja, 06 Svibanj 2018 11:58

Članovi kickboxing kluba "Budokai" Rovinj nastupili su ove subote na državnom kickboxing prvenstvu u Benkovcu.  Sudjelovalo je 306 natjecatelja a ukupan broj klubova koji su sudjelovali je 62.

ffrrsdfaf

Brončanu medalju i treće mjesto na prvenstvu Hrvatske u disciplini  light contact +69kg stariji kadeti osvojio je Leon Bonno Peračić. U prvom kolu je uvjerljivo bio bolji i slavio, zatim u polufinalu izgubio od poslije novog prvaka Hrvatske u kategoriji preko 69kg. Ovo je odličan uspjeh u ovakvoj teškoj konkurenciji.

31950052 1889158404440590 4309744410154762240 n

Brončanu medalju u disciplini low kick -91kg seniori osvojio je Lukas Jurić, koji iz natjecanja u natjecanje pokazuje sve bolju formu. On je u polufinalu izgubio odlukom sudaca 3:0, ali s obzirom na to da mu je ovo prvo natjecanje u seniorima, vremena za napredak još ima puno.

llllll

U kategoriji do 81kg seniori low kick nastupio je i Nemanja Keser koji je u borbi za medalju izgubio tijesnom odlukom sudac 2:1. Također i Nemanji je ovo prvo natjecanje u disciplini low kick.

S obzirom na iskustvo naših boraca rezultat je bio odličan i u budućnosti vjerujemo da će biti još bolje. U pratnji naših boraca je bio Goran Peračić koji se pobrinuo da sve prođe u najboljem redu .