Juniori Rovinja osvojili četvrto mjesto u Istri

Napisao: - Datum objave: Četvrtak, 17 Svibanj 2018 08:43

Odličnu utakmicu za treće mjesto odigrali su juniori Pule 1981 i Rovinja. Iako je trener Subotić na raspolaganju imao tek dvojicu juniora (Ključevića i Komadinu) te kadete i predkadete, sjajan otpor i dobru igru pokazali su u utakmici sa vršnjacima iz Pule u kojoj su naši rovinjski juniori poraženi rezulatom 79:66.

Prva četvrtina igrala se koš na koš i na minute odmora otišlo se pri rezultatu 12:12. U nastavku domaćini koriste nekoliko pogrešaka našh juniora te se na odmor odlazi sa 37:30. Nastavak donosi pristojan otpor juniora Rovinja (20:19) predvođenih kapetanom Ključevićem sa 25 poena, Nathaelom Komadinom sa 22 i Klarićem sa 17 poena, koji su, iako mlađi od ostalih juniora, postigli odličan rezultat i osvojili četvrto mjesto u Istri.

PULA 1981 - ROVINJ 79:66 (12:12, 25:18, 20:19, 22:17)

Pula 1981: Jakšić 3, Zvijerac, Vučinić 2, Ivanek, Milec 2, Grgić 3, Kajtazović 23, Zuber, Percan 2, Kondić 14, Milohanović 24, Miličević 6; trener: Krizman.

Rovinj: Lovrić, Bertetić, Ključević 25, Poretti 2, Laković, Klarić 17, Komadina 22, Herebeš; trener: Subotić.