Ženski odbojkaški klub/Club di pallavolo femminile             Rovinj-Rovigno

Ženski odbojkaški klub/Club di pallavolo femminile Rovinj-Rovigno

U rovinjskoj dvorani Gimnasium ove je nedjelje nastavljeno odigravanje ligaških turnira mini odbojke.

Rockwool 1 je pobjedio ekipe iz Bala, Velog Vrha i Barbana sa 3:0. Druga i treća ekipa mini odbojkašica našeg Kluba su sa 3:0 pobjedile MOK Rovinj dok su istim rezultatom poražene od Funtane Vrsara.

Djevojčice su gostovale u Puli na Velom Vrhu gdje su pobjedile domaćina Veli Vrh i odbojkašice Drage sa 3:0 u setovima.

Nedjelja, 04 Ožujak 2018 09:49

ŽOK ROCKWOOL - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3

PRVA LIGA - seniorke

4. SKUPINA (II. dio)

11. kolo

ŽOK ROCKWOOL - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (14:25,17:25,7:25)

EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 11 9 2 30 11 2.7273 967 775 1.2477 27
2. ŽOK AZENA VELIKA GORICA 11 8 3 26 16 1.6250 894 805 1.1106 20
3. OK KOSTRENA 11 4 7 17 24 0.7083 882 918 0.9608 14
4. ŽOK ROCKWOOL 11 1 10 8 30 0.2667 689 934 0.7377 4

Najbolju utakmicu u ovoj sezoni odigrale su ove subote odbojkašice Rockwoola koje su na svom parketu dvorane Gimnasium ugostile odbojkašice Azene iz Velike Gorice.

Rovinjke su od samog početka u susret ušle odlučno i borbeno i tek je nedostatak sreće u posljednjem petom setu izostala za prvu pobjedu naših seniorki, ali bez obzira na to naše su odbojkašice uz odličnu igru upisale prvi bod.

Iako izjednačen, prvi set pripao je gošćama (25:20) dok je već u idućem bilo 1:1 (25:21). Treći set gošće su dobile rezultatom 25:17 dok su naše Rovinjke u četvrtom setu slavile 25:22. Peti set donio je puno napetosti na obje strane kao i poen na poen. Imale su priliku odbojkašice Rockwoola stići i do pobjede no pri rezultatu 15:14 i 16:15 nisu uspjele poentirati, no bez obzira na to, naše su odbojkašice uz borbenu igru stigle do prvog boda u ovoj sezoni.

Bila je ovo ujedno i posljednja redovna prvenstvena utakmica budući da već sljedeći vikend nam donosi razigravanje za ostanak u Prvoj ligi a protivnice našim Rockwoolicama su upravo odbojkašice Azene iz Velike Gorice.

Ponedjeljak, 18 Prosinac 2017 11:48

OK ZADAR - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:12,25:14,25:18)

11. kolo
  OK KOSTRENA - OK ĐAKOVO 0:3 (17:25,17:25,21:25)
OK BRDA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (27:25,25:21,25:20)
ŽOK DRENOVA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (14:25,25:22,25:20,20:25,15:12)
8. ŽOK ROCKWOOL 11 0 11 2 33 0.0606 500 866 0.5774 0

Pred odbojkašicama Rockwoola ove je nedjelje na rasporedu utakmica 7. kola Prve A odbojaške lige u kojem naše Rovinjke gostuju u Velikoj Gorici kod ekipe Azena.

Uspješno su djevojčiceRockwoola otvorile novu ligašku sezonu.

Nedjelja, 22 Listopad 2017 09:44

Najteži poraz odbojkašica Rockwoola

Težak poraz doživjele su rovinjske odbojkašice na gostovanju u Rijeci kod ekipe Drenove.

Očito je Kup utakmica protiv istih protivnica ostavila traga na igri Rovinja, čije su odbojkašice od samog početka susreta ušle sa previše poštovanja.

U 3:0 porazu odbojkašice Rockwoola uspjele su ostvarit tek 16 poena u tri seta (25:2, 25:6, 25:8) za najteži poraz seniorki u klupskoj povijesti.

Četvrtak, 19 Listopad 2017 10:52

Seniorke poražene u Kupu, kreću djevojčice

Uz seniorke, ovog vikenda započinju sa natjecanjem djevojčice ŽOK Rockwoola.

Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 09:11

Tri pobjede mlađih kadetkinja

Tri pobjede u četiri odigrane utakmice upisale su ovog vikenda mlađe kadetkinje.

Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 09:00

Seniorke poražene od odbojkašica Vukovara

U drugom kolu Prve odbojkaške lige, rovinjske odbojkašice na domaćem parketu nisu uspjele stići do pobjede nad odbojkašicama Vukovara.