DRUGA HRVATSKA KOŠARKAŠKA LIGA: Rovinjci upisali još jednu uvjerljivu pobjedu

Napisao: - Datum objave: Ponedjeljak, 28 Listopad 2019 09:12

Stopostotan učinak imaju seniori Rovinja nakon tri odigrana kola u sklopu Druge Hrvatske košarkaške lige zapad.

Nakon Pazina i FSV-a, u subotu su Rovinjci odmjerili snage sa košarkašima Krka nad kojima su slavili sa +20, 88:68.

Slabije odnosno opušteno su igrači trenera Subotića ušli u utakmicu, što domaćin koristi za vodstvo od 10 poena (44:33) no tada, u nastavku drugog poluvremena ubacuju u brzinu više i zahvaljujući dobroj obrani ali i sjajnim Nikicom Šljukom koji je postigao ukupno 27 poena, Koljaninom 22 i Perićem sa 15 poena, stižu do nove pobjede i +75 koš razliku uoči iduće uktamice.

Valja napomenuti kako su Rovinjci na Krku bili izrazito šuterski raspoloženi uz 13 zabijenih trica

U idućem kolu, Rovinjci na svom parketu ugošćuju Kraljevicu a utakmica je na rasporedu u nedjelju u 18h.

Krk - Rovinj 68:88 ( 24:23, 19:10, 10:25, 15:30)

Rovinj: Banko, Tembel, Atlija 9, Klarić 4, Šljuka 27, Laković 2, Koljanin 22, Blažević, Komadina 2, Perić 15, Škare, Zorić 7