Srijeda, 07 Prosinac 2016 13:24

RK Rovinj - RK Selce 36:18

Napisao

Rovinj - Selce 36:18

ROVINJ - Utakmica 9. kola: Rovinj - Selce 36:18 (17:9). Dvorana Valbruna. Gledatelja: 100. Suci: Krmek (Rijeka) i Prpić (Kostrena).

ROVINJ: Orbanić, Maroš 2, T. Zarev 13, Grgić 1, Bašić 5, Ćopić, Radović, Popović 1, Đukanović 1, Živolić, Gašpić 2, Massarotto 3 (2), D. Zarev 5, Matošević 3, Badurina, Čabran.

SELCE: I. Antić, R. Antić 3, Pobor 1, Kolunđić, Kabalin 1, Sa. Antić 1, Se. Antić, Ristić, Čajić, Lončarić 2 (1), Piškulić 2, Krpan 1, Krišković 1, A. Antić 6 (2), Jeličić.

Sedmerci: Rovinj 2 (2), Selce 3 (3). Isključenja: Rovinj 10, Selce 6 minuta. Na kraju prvog dijela prvenstva rovinjski rukometaši lakše od očekivanja savladali su posljednje plasirane Selce koje se bez bodova nalaze na začelju. Golovima Tonija Zareva, Bašića i Đukanovića domaćin je poveo 3:0, ali brzo i gosti uzvraćaju za poravnanje. Sredinom prvog dijela igrači Rovinja imaju vodstvo 9:6 i na odmor, najviše zahvaljujući dobroj obrani, odlaze s osam golova prednosti. U nastavku su se razigrali mladi, poletni igrači Bašić, Deni Zarev, Matošević i Gašpić koji su punili mrežu protivnika, koji nisu imali rješenje da zaustave brze kontre Rovinjaca.

Rezultati 9. kola: Rovinj - Selce 36:18, Senj - Gospić 34:31, Dubovac - Veruda 24:25, Arena - Trsat 25:20, Mornar - Pećine 28:27.

Pećine 9 8 0 1 266:201 16

Mornar 9 7 0 2 228:212 14

Rovinj 9 6 0 3 268:215 12

Veruda 9 5 1 3 215:197 11

Trsat 9 4 1 4 218:220 9

Arena 9 4 0 5 235:233 8

Gospić 9 4 0 5 236:261 8

Senj 9 4 0 5 227:258 8